KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16033494
nr 1603 3494
Blyerts
Oidentifierad konstnär. Landskap med skördearbetare, oramad. Bildmått: 28x18 cm, proveniens konsul Carl Erik Schyler
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:16:47
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)